Перетримування тварин

У кожного власника домашньої живності виникають ситуації, коли потрібно терміново кудись відлучитися на тривалий час (наприклад, у відрядження або відпустку), а залишити вихованця просто не з ким. В європейських країнах для таких випадків передбачено спеціальні готелі для тварин, а у нас же найчастіше доводиться шукати допомоги серед родичів, друзів та сусідів. Але такий варіант не завжди можливий, і в цьому випадку на допомогу приходять люди, які пропонують послуги тимчасової перетримки братів наших менших. До речі, на наданні такого роду послуг можна заробити чималі кошти.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Якщо ви маєте окрему житлоплощу, любите тварин і готові взяти на себе відповідальність за них, то цей проект — для вас. Кількість вихованців, за якими можна доглядати одночасно, безпосередньо залежить від розмірів квартири або будинку. Практика показує, що досить необтяжливим буде догляд за 10-12 кішками або 5 великими собаками. При такій кількості живність буде отримувати не тільки харчування, але і повноцінне увагу. Більше число клієнтів брати не варто — буде важкувато.

Перед тим, як почати бізнес такого роду, зіставте всі «за і проти». Фахівець з перетримки зобов’язаний розбиратися в психології тварин і бути готовими зіткнутися з непередбаченими ситуаціями проблемами з психікою і здоров’ям. Від вас буде потрібно терпіння і врівноваженість. Вивчіть інформацію про найбільш поширених хворобах вихованців, заздалегідь знайдіть контакти найближчих ветклінік, щоб у разі форс-мажорів можна було оперативно доставити волохатого «клієнта» до лікаря.

Якщо ви плануєте працювати з великою кількістю собак, то доцільно спорудити кілька комфортних вольєрів (за умови, що територія дозволяє). Деякі тварини можуть проявляти агресію по відношенню до побратимам.

В послузі перетримки потребують не тільки представники собачих і котячих. З таким же успіхом можна брати «на постій» хом’ячків, рибок, папуг, кролів та інших тварин, яких сьогодні люди заводять у своїх квартирах. Варіанти можуть бути самими екзотичними.

Вартість перетримування домашніх тварин варіюється від регіону до регіону. У будь-якому випадку у вартість включаються суми, витрачені на годівлю і лікування, плюс націнка за послугу. Якщо ви з першого разу впораєтеся з обов’язками на «відмінно», то левова частка клієнтів, які прийшли до вас один раз, перейде в розряд постійних, так ще й потягне за собою низку знайомих-тваринників, вихованцям яких також потрібно тимчасова «няня».

Share your thoughts