пересувний суші-бар

Японська кухня користується заслуженою популярністю у населення. Дуже смачні суші і роли допоможуть створити оригінальний, прибутковий і швидко окупається бізнес. Початковий капітал — 500 000 рублів. Профіт — 75 000 рублів на місяць. Термін окупності — близько півроку.

Для створення мобільного суші-бару знадобиться придбати або орендувати місткий фургон на колесах і оснастити його компактним обладнанням у відповідності з санітарними нормами. Класичну рецептуру приготування суші та ролів можна знайти в інтернеті або запозичити у ресторанах громадського харчування. Можна також створити свої креативні рецепти.

Перевага пересувної торговельної точки у відсутності необхідності плати за територію, а також у можливості охопити велику кількість клієнтів, охочих буквально на ходу перекусити смачною і свіжою їжею.

Постарайтеся зробити передню стінку вашого міні-бару прозорою: скляна панель дасть можливість споживачами простежити за процесом приготування і якістю наданих послуг. Це збільшить довіру покупців.

Пересувний суші-бар доцільно встановлювати в місцях з великою прохідністю: біля вокзалів, аеропортів, ринків, торгових центрів, університетів та інше.

Для приготування знадобляться наступні агрегати: холодильник для зберігання продуктів, рисоварка, апарат для приготування і машинка для нарізування ролів, суші-кейс, табурет для продавця, одноразовий посуд, бамбукові підстилки і палички, серветки, стаканчики для напоїв, контейнери та інше кухонне начиння.

Щоб бізнес швидко окупився, необхідно реалізовувати в добу не менше 50 порцій японських делікатесів з мінімальною вартістю в 150 рублів.

Поділіться своєю думкою