Пересувні квести для одружень

Проект Lama Agency — черговий успішний стартап вітчизняного «розливу». Генератор бізнес-ідеї з проведення весільних квестів — Антон Ланцов, активний та креативна молода людина.

Свій бізнес він вирішив розвивати на молодожонів, вірніше, на розважальної частини весільних заходів, адже, як відомо, жодне весілля не проходить без всіляких конкурсів. Але горезвісні і традиційні лопанання повітряних кульок і нервове прицілювання олівцем в пляшкове горлечко порядком набридли всім.

Проект Ланцова — це оригінальні і чітко продумані весільні квести, які являють собою веселу і захоплюючу заміну традиційного викупу нареченої і іншим шаблонним заходів.

Сам організатор проекту розповідає, що фішка його ідеї в тому, що квести — мобільні, тобто всю атрибутику можна легко переносити з одного місця на інше і проходити випробування молодята і гості весілля можуть як на природі, так і в будь-якому приміщенні.

Триває веселе розвага близько 20 хвилин. Всі конкурси проходять під запальну музику і спецефекти і розраховані на нетверезу аудиторію.

Квестові тумби розроблялися з урахуванням того, щоб їх можна було легко модернізувати і підлаштувати під індивідуальний свято. Враховані були всі дрібниці, і навіть вбудована можливість дистанційного керування часом проходження кожного завдання.

Як говорить творець ідеї, робота була пророблена велика, але зате тепер він «пишається кожним сантиметром створеного продукту».

Поділіться своєю думкою