Пересувні квести для одружень

Проект Lama Agency — черговий успішний стартап вітчизняного «розливу». Генератор бізнес-ідеї з проведення весільних квестів — Антон Ланцов, активний та креативна молода людина.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Свій бізнес він вирішив розвивати на молодожонів, вірніше, на розважальної частини весільних заходів, адже, як відомо, жодне весілля не проходить без всіляких конкурсів. Але горезвісні і традиційні лопанання повітряних кульок і нервове прицілювання олівцем в пляшкове горлечко порядком набридли всім.

Проект Ланцова — це оригінальні і чітко продумані весільні квести, які являють собою веселу і захоплюючу заміну традиційного викупу нареченої і іншим шаблонним заходів.

Сам організатор проекту розповідає, що фішка його ідеї в тому, що квести — мобільні, тобто всю атрибутику можна легко переносити з одного місця на інше і проходити випробування молодята і гості весілля можуть як на природі, так і в будь-якому приміщенні.

Триває веселе розвага близько 20 хвилин. Всі конкурси проходять під запальну музику і спецефекти і розраховані на нетверезу аудиторію.

Квестові тумби розроблялися з урахуванням того, щоб їх можна було легко модернізувати і підлаштувати під індивідуальний свято. Враховані були всі дрібниці, і навіть вбудована можливість дистанційного керування часом проходження кожного завдання.

Як говорить творець ідеї, робота була пророблена велика, але зате тепер він «пишається кожним сантиметром створеного продукту».

Share your thoughts