Пересувна стоматологія

В даний час мобільний бізнес процвітає. Люди не бажають виходити із зони комфорту і порушувати запланований графік життя, щоб скористатися тими чи іншими послугами, якщо вони знаходяться в деякому віддаленні від звичного маршруту руху. Бувають ситуації, коли ці послуги попросту недоступні. Наприклад, у віддалених селах і селах, найчастіше, немає можливості звернутися до кваліфікованого лікаря-стоматолога. А адже зубний біль ніхто не відміняв, і вона не залежить від географічного розташування. Але якщо гора не йде до Магомеду… Ця приказка, продовження якої відомо всім, дуже актуальна для бізнесу по відкриттю мобільного стоматологічного кабінету.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Стоматології на колесах користуються величезною популярністю в Америці та європейських країнах. Для Росії ж цей проект поки є новинкою, тому початківцям підприємцям варто звернути на нього пильну увагу.

Для реалізації ідеї буде потрібно, в першу чергу, відповідний транспорт. Це може бути вантажівка з причепом фургонного типу. Фургон необхідно оснастити основним стоматологічним обладнанням. Вкладення на цьому етапі потрібні чималі, але очікуваний дохід коштує значних інвестицій.

Якщо ви самі не є лікарем-стоматологом, заздалегідь подбайте про пошук грамотних фахівців. Сьогодні знайти їх нескладно. Практика показує, що лікарі, які працюють у державних медичних закладах, із задоволенням погоджуються на підробітки, а в більшості випадків і зовсім готові покинути звичне для них місце роботи, якщо планується більш високий заробіток.

Наявність в команді професіоналів дозволить вам оперативно отримати ліцензію на надання стоматологічних послуг і почати заробляти.

Головне — зробити грамотну рекламу. Використовуйте місцеві ЗМІ, Інтернет, роздавайте листівки та візитки. На рекламній кампанії економити не варто, важливо, щоб цільова аудиторія як можна швидше дізналася про ваші послуги. Будьте впевнені, що при належній якості медичної допомоги охочих скористатися мобільним стоматологією буде предостатньо. «Сарафанне радіо» в цьому випадку працює не гірше телебачення. Якщо все зробити правильно, то стартові вкладення можна окупити через рік роботи.

Share your thoughts