Пересувна пральня

Ідея про організації пересувної пральні виникла в Америці, жителі якої частенько страждають від різних природних катаклізмів — ураганів, повеней, пожеж і т. д. Людям, вимушеним евакуюватися з небезпечних районів, дуже складно буває налагодити свій побут далеко від дому — найчастіше, навіть речі попрати немає можливості. За вирішення цієї проблеми взялися молоді підприємці, які створили унікальний сервіс пересувних пралень під назвою Mobile Suds Laundry Service.

Мобільна «пралка» — це величезний трейлер, всередині якого знаходиться цілих 10 пральних машин. В годину ця техніка може обробляти до 200 кг брудної білизни! Критий причіп вантажівки обладнаний автономними станціями для постачання машинок енергією, тобто підключення до електрики, водопроводу та каналізаційної системи не потрібно.

Вперше такий проект довів свою спроможність ще в 2008 році, після урагану Густав, зруйнував штат Луїзіана. Сьогодні пересувна пральня курсує по всіх куточках країни, допомагаючи потерпілим від стихії. Нерідко послуги пральні оплачують самі користувачі, а влади штатів. У Росії аналогів поки що не існує, але в перспективності проекту можна не сумніватися.

Поділіться своєю думкою