Пересувна готель: іноземні бізнес-ідеї, у сфері сервісу

Сучасний світ не стоїть на місці, а значить бізнес повинен йому відповідати. Саме тому все частіше на ринок виходять мобільні концепції звичних нам речей: велокофейни, автолавки, велоцветочницы, фудтраки і навіть клуби на колесах. Поступово рухомої стає навіть нерухомість, наприклад, у пересувній формат почали переходити готелі.

Перший готель на колесах з’явився у Великобританії, а після цього ідея стала «обкатуватися» в інших країнах.

Як правило пересувна готель являє собою не що інше, як «фуру», тільки замість вантажу в її причепі — приміщення, обладнані як готельні номери.

До речі, кількість таких кімнат-осередків може варіюватися від 40 до 400, а по комфортності вони не відрізняються від номерів у звичайних готелях — всередині є ліжка, телевізор, кондиціонер і навіть Wi-Fi.

Таким чином, постояльці можуть відпочивати з комфортом, причому там, де їм це потрібно. Сьогодні пересувна готель може розмістити гостей у підмосковного озера, завтра — на фестивалі в Краснодарському краї, а післязавтра — поруч з Уралом.

Влаштувати таку готель набагато простіше, ніж звичайний стаціонарний готель. І, що важливо, набагато швидше: монтаж номерів займає близько 3 днів незалежно від їх кількості.

Ще один важливий плюс — відсутність необхідності платити податок на нерухомість.

Якщо ви вирішите відкрити свій бізнес пересувний готелі, майте на увазі, що керівник проекту повинен бути таким же «мобільним», як і саме його справа. Ви повинні бути в курсі всіх заходів, на яких ваш пересувний готель доведеться до речі. При цьому важливо вміти вибрати найбільш цікавий і перспективний варіант з усіх.

При грамотному підході, гарних управлінських навичках і правильної рекламної стратегії на такому бізнесі можна непогано заробити. При цьому він позбавлений недоліків, від яких страждають звичайні стаціонарні готелю — необхідність великих інвестицій і ризику залишитися без прибутку, якщо потік туристів раптом вичерпається.

Поділіться своєю думкою