Переробка тирси

Деревопереработка не буває безвідходної — від деревного сировини неминуче залишаються відходи у вигляді стружок і тирси. Але і на цих відходах можна побудувати високоприбутковий бізнес, якщо підійти до реалізації проекту грамотно. З тирси проводиться безліч корисних матеріалів, починаючи від теплоізоляторів і завершуючи паливними брикетами. Таким чином, переробка тирси може стати відмінною бізнес-ідеєю для підприємців-початківців.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Обладнання підбирається в залежності від обраного методу переробки. Існує кілька варіантів: екструзія, гранулювання і брикетування. Про кожного з них можна знайти багато інформації в Інтернеті. Читайте, вибирайте те, що вам найбільше підходить, і дійте!

Якщо на початковому етапі планується відкрити домашній бізнес, то доцільно звернути увагу на брикетування. Повний комплект устаткування, що включає змішувач, бункер, завантажувальну воронку, измельчительную голівку, вентиляційну камеру і гомогенізатор, обійдеться приблизно в 400 000 рублів. Попередньо тирсу потрібно буде висушити, так що враховуйте витрати на облаштування спеціальної сушильної камери.

Попит на брикетированные тирсу вкрай високий, тому, як показує практика, окупність проекту настає досить оперативно. Головне — чітке дотримання технології виробництва і грамотний пошук каналів збуту.

Share your thoughts