Переробка скла

Утилізації відходів сьогодні надають величезне значення у всьому світі. Відкривши власне невелике підприємство з переробки склобою, можна отримати чималий дохід в найкоротші терміни.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

В першу чергу, необхідно облаштувати сортувальну зону: тут сировина буде сортуватися за кольором, сорту та іншими ознаками, а також очищатися від бруду і подрібнюватися. Подрібнене скло піддається додатковому очищенню. Коли вихідний матеріал підготовлений, від відправляється на переплавку.

Плавильний цех повинен бути оснащений спеціальним обладнанням — автоматизовану лінію (конвеєр, піч, повітряні апарати). Техніка цілком може бути вітчизняного виробництва — стоїть вона на порядок дешевше імпортного, але не поступається їй за якістю і продуктивності.

Ідеальним розташуванням для стеклоперерабатывающего заводу є територія неподалік від міського звалища. У будь-якому випадку, це буде промислова зона населеного пункту. Склобій також можуть постачати на підприємство комунальні служби. Для зберігання сировини слід обладнати склад площею не менше 100 кв. метрів.

Потрібно відзначити, що якщо переробний бізнес організований правильно, то окупляться вкладення буквально за рік, а то й менше. Конкуренція у цій галузі вкрай невелика, тому вийти на гідний прибуток і знайти клієнтів на готову продукцію можна дуже швидко.

Цікавою бізнес-ідеєю в сфері утилізації відходів також є переробка батарейок.

Share your thoughts