Переносний міні-садок

Проект, про який піде мова, був запущений зовсім недавно на території Америки. Основна цільова аудиторія генераторів цієї бізнес-ідеї — любителі городів і переїздів. Та, як не дивно звучить, але це факт.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сьогодні вирощуванням їжі на балконах міських квартир вже нікого не здивуєш. Але що робити тим, у кого власної квартири поки не є і доводиться постійно переїжджати? Як забрати свій міський город з собою і не мучитися потім з його відновленням і «оживленням» рослин? Рішення проблеми знайшла компанія Solar Greens Company, яка запропонувала своїм клієнтам унікальний товар — мобільний міні-садок.

Конструкція ноу-хау під назвою My Terrace Farmer дуже проста і нехитра. Компактна і ергономічна система вирощування «зелений будинок» дуже швидко розбирається і також легко монтується. Щоб перенести її на інше місце проживання, не потрібно допомогою великої кількості вантажників. Але при монтажі все ж доведеться звернутися до фахівців по збірці, яких надає сама компанія. Це допоможе вберегти особистий час і нерви.

У балконний сад входить декілька основних елементів — сонячні батареї, економічна підсвічування, агрегати для збору дощової води і автополиву, пристрій для виробництва добрива. Найцікавіше, що керувати всім цим можна через додаток в смартфоні!

Таким чином, квартирант, тільки в’їхав в нове житло, зможе вже буквально через пару днів виходити на балкон з важливим видом садівника і зрізати власні помідорчики або петрушку.

Потрібно розуміти, що подібний проект дає величезну кількість нових робочих місць для фахівців зі складання балконних городів. І можна не сумніватися, що товар буде затребуваний у кінцевого споживача!

Share your thoughts