Переносна пралка для подорожей

Різноманітні туристичні товари користуються високим попитом завжди, адже під час подорожей і походів у гори, ліси, джунглі туристу можуть знадобитися найнеймовірніші речі. Любителям подорожей, в якому б екзотичному місці вони не знаходилися, теж хочеться відчувати себе свіжо і комфортно. Щоб завжди мати під рукою чистий одяг, варто подумати про придбання незвичайної пральної машини, а бізнесменам-початківцям, в свою чергу, слід обміркувати бізнес-ідею щодо реалізації такого роду гаджетів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Переносну пралку для туристів під назвою «Scrubba Wash Bag» винайшов австралієць Ешлі Ньюленд. Девайс виглядає як невелика сумка, що вміщає в себе мінімальну кількість рідини, якої вистачає на повноцінне прання. Пральна машина абсолютно герметична. У внутрішній резервуар заливається не більше 4 літрів води.

Прати можна за допомогою будь-яких миючих засобів — порошку, шампунів, мила і т. д. Процес відбувається так: в резервуар машинки, по всій поверхні якого розташовані округлі шипи, разом з водою і милом поміщають одяг (до 4-х футболок одночасно). Потім користувач приладу закриває його кришку, через спеціальний клапан спускає повітря, бере свій гаджет в руки і починає його посилено трясти протягом пари хвилин. В цей час шипи «відбивають» всі нечистоти з білизни, і одяг знову набуває свіжий вигляд і аромат.

Вага переносний пралки становить усього 150 грамів, тобто в поході така річ не стане обтяжливою. При цьому користь від неї очевидна, особливо якщо ви подорожуєте з маленькими дітьми. Сьогодні «Scrubba Wash Bag» запущена в масове виробництво, і придбати її можна за досить демократичною вартістю 40 доларів.

Share your thoughts