Перекладач із собачої мови: інноваційні ідеї, іноземні бізнес-ідеї

Стартап компанії Dogstar Life допомагає зрозуміти мову собак. Фахівці компанії створили маленький і легкий трекер TailTalk, який кріпиться до хвоста собаки і допомагає людям інтерпретувати те, що їх собака намагається виразити через рухи свого хвоста.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Новий собачий девайс створений на основі останніх відкриттів нейрофізіологів-кінологів, які стверджують, що будь-який стан собаки миттєво відображається на найменших рухах її хвоста, часто непомітні людському оку. Дійсно, людям з усього собачої мови зрозуміло: якщо собака виляє хвостом — значить він задоволений, якщо не виляє — незадоволений.

TailTalk стає справжнім перекладачем з собачої мови на людську, відкриваючи нам всі нюанси емоцій наших вірних друзів.

Програмне додаток відстежує інформацію з датчика, закріпленого на хвості, передаючи їх на мобільний додаток, де вся інформація візуалізується у зрозумілі людям емоційні стани. Таким чином господар чотирилапого друга може дізнатися, які люди і іграшки приємні їх вихованцеві, а які викликають стрес.

TailTalk особливо корисний буде новим господарям собак, а також дітям, які наочно покаже, як собака реагує на різні ситуації.

Share your thoughts