Переклад юридичних документів в інфографіки: Інноваційні ідеї

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Інфографіка у будь-якій сфері життя — річ незамінна. Картинки, зрозумілі навіть дитині, допомагають замінювати довгі і неясні друковані інструкції. Відмінний приклад інфографіки — це позначення кнопок у ліфті. Навіть людина, яка вперше в житті вирішив скористатися підйомним механізмом, за графічним зображенням над кнопками відразу ж здогадається, яку з кнопок натиснути, щоб дістатися до того чи іншого поверху.

Сьогодні інфографіка здатна вирішувати і більш складні завдання. Експерти NLP підкорили користувачів, пов’язаних з юриспруденцією чи тільки охочих осягнути ази цієї складної науки, нової бізнес-ідеєю. Вони створили своєрідний «штучний інтелект» для мобільних пристроїв.

Новий мобільний додаток, яке отримало назву Beagle, здатне переводити складну юридичну документацію на зрозумілий всім і кожному мова інфографіки. Досить завантажити це додаток в гаджет — і все, ви вже майже юридичний геній!

Цікаво, що нова програма здатна перетворювати в графічну «імітацію» не тільки тексти, спочатку закладені в її базі. Beagle дуже швидко самонавчається. Творці унікального софта підрахували, що така програма дає можливість прочитати і зрозуміти одну сторінку складного юридичного документа за 0,05 секунди.

Проект, без сумніву, отримає своїх шанувальників. І хто знає, можливо, з плином часу це диво-додаток і зовсім замінить натовпу кваліфікованих юристів, які і самі не завжди здатні розібратися в тонкощах своєї професії. Так що мобільним додатком Beagle не завадить обзавестися і їм самим.

Share your thoughts