Переклад текстів за системою Брайля

Кількість літератури для слабозорих людей мінімально, не кажучи вже про те, що всілякого роду документація взагалі не перекладається на шрифт Брайля. Служби перекладу друкованих текстів все-таки існують досить давно, але от електронні версії текстів поки не переводить практично ніхто. Надаючи таку послугу, можна побудувати прибутковий бізнес.

Суть проекту полягає в тому, щоб приймати електронну пошту за свого сліпого клієнта, перекладати тексти в файл за системою Брайля, роздруковувати їх на спеціальному принтері і відправляти клієнту в готовому вигляді. Перекладені тексти за бажанням замовника можна також відправляти по електронній пошті для самостійної друку.

Для роздруківки необхідно придбати спеціальний пристрій під назвою Thermoform. В принципі, на початковому етапі можна займатися тільки печаткою, найнявши на роботу професійного перекладача. Але якщо з часом ви навчитеся мистецтву перекладу текстів для сліпих самостійно, то дохід зросте в рази.

Можна налагодити співпрацю не тільки з приватними особами, але й з повноцінними книжковими видавництвами, які будуть надавати вам на переклад недавно з’явилися рукописні новинки.

Проект чудово підходить для тих, хто мріє заробляти, не покидаючи стін власного будинку. Віддалена робота при правильній організації дозволить окупити вкладення в покупку техніки і рекламу досить оперативно.

Share your thoughts