Пеленальний набір для автомобіля

Сучасні молоді батьки дуже рідко після народження дитини змінюють активного способу життя — мами і тата продовжують виїжджати кудись, подорожувати, ходити в походи, але тільки вже разом з малюками. Відомо, що забезпечити комфортні гігієнічні умови малюкові в машині досить складно — проблема з зручністю переодягання, заміною памперсів, годуванням стоїть досить гостро. Вирішити її вдалося американці Мері Роуз Исковитц, яка створила унікальний пеленальний набір, призначений спеціально для догляду за дитиною в умовах автомобіля.

Роуз, як багатодітна мама, випробувала на собі всі труднощі сповивання немовляти на задньому сидінні машини. Щоб полегшити собі життя, підприємлива жінка сконструювала оригінальну сумку під назвою Dipe N’ Go. В цьому дорожній валізі, виготовленому з м’якого гіпоалергенного матеріалу, є безліч відділень для памперсів, вологих серветок, дитячих кремів, пелюшок, пляшечок тощо Набір зручно прикріпляється до автокрісла, а при необхідності трансформується в зручний матрацик.

Винахід справило величезне враження на інших матусь, і тоді американка вирішила оформити патент на Dipe N’ Go і організувати його виробництво у великих масштабах. Перша партія з 1000 виробів розійшлася вмить, і сьогодні мама-підприємець розробляє проект поставок товару за кордон.

Поділіться своєю думкою