Пеленальний набір для автомобіля

Сучасні молоді батьки дуже рідко після народження дитини змінюють активного способу життя — мами і тата продовжують виїжджати кудись, подорожувати, ходити в походи, але тільки вже разом з малюками. Відомо, що забезпечити комфортні гігієнічні умови малюкові в машині досить складно — проблема з зручністю переодягання, заміною памперсів, годуванням стоїть досить гостро. Вирішити її вдалося американці Мері Роуз Исковитц, яка створила унікальний пеленальний набір, призначений спеціально для догляду за дитиною в умовах автомобіля.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Роуз, як багатодітна мама, випробувала на собі всі труднощі сповивання немовляти на задньому сидінні машини. Щоб полегшити собі життя, підприємлива жінка сконструювала оригінальну сумку під назвою Dipe N’ Go. В цьому дорожній валізі, виготовленому з м’якого гіпоалергенного матеріалу, є безліч відділень для памперсів, вологих серветок, дитячих кремів, пелюшок, пляшечок тощо Набір зручно прикріпляється до автокрісла, а при необхідності трансформується в зручний матрацик.

Винахід справило величезне враження на інших матусь, і тоді американка вирішила оформити патент на Dipe N’ Go і організувати його виробництво у великих масштабах. Перша партія з 1000 виробів розійшлася вмить, і сьогодні мама-підприємець розробляє проект поставок товару за кордон.

Share your thoughts