Пейнтбольний клуб: бихзнес-ідеї для чоловіків, у сфері сервісу, мінімальні вкладення

Пейнтбол — гра, давно полюбився багатьом, а це значить, що пейнтбольні клуби мають досить стабільний попит. І якщо у вашому місті таких закладів недостатньо, ви можете заробити, відкривши одне з них.

Перше, що вам необхідно зробити — проаналізувати ринок. Якщо він перенасичений, то навряд чи варто очікувати хорошого попиту, а від нього в кінцевому підсумку залежатиме успіх вашого бізнесу. Вважається, що на 100 тис. чоловік населення має припадати один клуб.

І тим не менш, не варто опиратися лише на кількість подібних закладів. Якщо якість надаваних в них послуг недостатньо високо, ви цілком можете зайти і на перенасичений ринок, пропонуючи більш високу якість.

Пошук майданчика

Після визначення ємності ринку саме час переходить до другого етапу — пошуку майданчика для ігор. Хороший полігон повинен відповідати наступним критеріям:

 • Оптимальна віддаленість від міста. Бажано, щоб майданчик розташовувалася в межах міста або на окраїні. А от якщо їхати до неї з міста більше 30 хвилин, розташування складно назвати вдалим.
 • Зручні під’їзні шляхи. Клієнти повинні мати можливість дістатися до майданчика не тільки влітку, але і в інші пори року, не потонувши в грязі або заметах.
 • Площа. Занадто маленька майданчик зробить гру некомфортною. Оптимальний розмір полігону — близько 100 кв. м.
 • Обстановка. Поклавши руку на серце, грати в чистому полі ніхто не захоче. Ну хіба це цікаво? «Військові» дії вимагають відповідного середовища, а саме різних перешкод і укриттів. Це можуть бути будівлі, стіни, дерева, яри і т. д.

Реєстрація діяльності

Багато клуби свідомо минуть цей крок, але вам варто врахувати, що серйозний бізнес і «тіньова» діяльність несумісні. Великий відсоток ваших майбутніх замовників — корпоративні клієнти, яким набагато зручніше працювати за безготівковим розрахунком.

Найкраще зареєструватися як ІП. По-перше, сама процедура реєстрації в цьому випадку дешевше і простіше. По-друге, можна вибрати один із спрощених режимів оподаткування.

Купівля устаткування

Необхідний мінімум обладнання для клубу включає в себе:

 • Десять рушниць — маркерів;
 • Десять «балонів»;
 • Десять захисних масок;
 • Десять комплектів камуфляжного одягу;
 • Жилети, заправна станція і т. д.;
 • Витратні матеріали — кулі з фарбою;
 • Запасне обладнання.

Загалом на купівлю всього цього піде трохи більше 100 тис. рублів.

Підбір персоналу

Підбором персоналу варто почати займатися одночасно з пошуком майданчика, оскільки зібрати команду професіоналів не так вже й легко. Вам знадобиться найняти техніка, двох інструкторів, керівника, бухгалтера та менеджера по рекламі. Не виключено, що на перших порах вести бухгалтерію, залучати клієнтів і керувати клубом доведеться самостійно.

Реклама

Те, без чого бізнесу на перших порах просто не обійтися, — це реклама. У першу чергу варто охопити онлайн-простори, оскільки саме звідти сьогодні приходить переважна більшість клієнтів. Створіть і розкрутите свій сайт, заведіть акаунти в соціальних мережах, не лінуйтеся наповнювати їх цікавим контентом, і це принесе свої плоди.

Крім того, можна використовувати такі перевірені способи, як реклама в ЗМІ, проведення промо-ігор і акцій, обзвон потенційних корпоративних клієнтів.

Поділіться своєю думкою