Печиво з передбаченнями

Печиво з передбаченнями — це одне з найулюбленіших кулінарних розваг у європейський країнах і на території США, хоча спочатку вони з’явилися на Сході. Таке печиво стало користуватися популярністю і в Росії. Це оригінальний подарунок з нагоди дня народження або іншого важливого свята. Печива з передбаченнями сьогодні часто використовують на корпоративних вечірках. На виробництві такої «випічки щастя» можна побудувати прибутковий бізнес — на Заході подібні проекти процвітають.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Конкуренція серед виробників вищезазначеного продукту в нашій країні мінімальна, тому для підприємців-початківців всі шляхи відкриті. Печиво з передбаченням добре тим, що для його виготовлення беруться найпримітивніші інгредієнти. Адже основне завдання в цьому випадку — не нагодувати, а зробити тестову основу, в яку можна помістити сюрприз. Але смаковими якостями все-таки нехтувати не варто. Хороший смак в рази збільшить споживчу активність.

Для виготовлення печива щастя у великих масштабах необхідно придбати спеціалізоване обладнання. Автоматизовані лінії самостійно виконують всі виробничі етапи від замішування тіста до випікання та упаковки. Пророкування вкладається вже в готовий продукт за допомогою спеціального маніпулятора.

Розміри стартового капіталу залежать від технічних характеристик обладнання та різновидів вихідної сировини. У середньому, собівартість 1 печива не перевищує 3 рублів, ринкова ж ціна встановилася на рівні 7-8 рублів. Випічка, виготовлена за індивідуальним замовленням, оцінюється в 2 рази вище. Рентабельність бізнесу встановилася на рівні 150%, тому при налагоджених каналах збуту інвестиції окупляться досить швидко.

Share your thoughts