Патронажна служба

Відкриття патронажної служби в наш час дуже актуально і має величезні бізнес-перспективи. Хороша компанія, що пропонує послуги по догляду за хворими і літніми людьми, ніколи не залишиться без клієнтів.

Персонал служби повинен бути висококваліфікованим і мати відповідну освіту. Патронажна сестра (доглядальниця) не тільки повинна цілодобово перебувати поруч з опікуваним, годувати його, доглядати, але і, при необхідності, вміти зробити лікувальний масаж і провести стандартні лікарняні процедури (поставити крапельницю, зробити укол, перев’язку і т. д.).

Ціна на послуги патронажної служби варіюється від регіону до регіону. Середня вартість по Москві починається від 250 рублів за годину, в провінції беруть, як правило, 1000 рублів на добу. Для роботи буде потрібно найняти диспетчера, який буде приймати дзвінки від клієнтів і оформляти замовлення. Звичайно, можна надавати посередницькі послуги, тобто підшукувати для клієнтів доглядальниць на стороні, але практика показує, що люди більше довіряють повноцінним патронажным службам з власним штатом персоналу.

Потрібно розуміти, що дана сфера діяльності дуже строго контролюється законодавством нашої країни, тому перед реалізацією проекту уважно вивчіть всі закони і проконсультуйтеся з юристами.

Мінімальна сума стартового капіталу — 500 000 рублів. Запорука успіху підприємства такого типу — професійні кадри. Патронажна сестра повинна бути ввічливою, досвідченою, чуйною, комунікабельною і шанобливо ставитися до своїх підопічних. Тільки в цьому випадку компанії гарантована позитивна репутація і стабільно високий потік клієнтів. Тому перевіряйте потенційних працівників дуже уважно! При правильному підході до реалізації бізнес-ідеї, рентабельність проекту оцінюється в 50 — 70%.

Поділіться своєю думкою