Парниковий ресторан

Правильне харчування, засноване на використанні екологічно чистих фермерських продуктів, на піку популярності. Цей тренд не могли обійти заповзятливі сучасні ресторатори. Так, в Амстердамі нещодавно відкрився унікальний парниковий ресторан. Відмітна особливість його полягає в тому, що для приготування страв використовуються найсвіжіші продукти, які були зібрані в той же день.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Справа в тому, що поряд із закладом вибудувана величезна теплиця. Збудована вона була за багато років до відкриття ресторану. Коли-то цю площу використовували для вирощування овочевої та плодово-ягідної продукції для лікувальних установ і дитячих садків. Потім парниковий комплекс закрився, але молодий бізнесмен Герт Ян Хагеман вирішив відродити теплицю і побудувати на її основі прибутковий бізнес.

Підприємцю вдалося придбати будівлю за символічну вартість в 1 євро, так як вона перебувала в жалюгідному стані. А на сьогоднішній день ресторан-парник є одним з найбільш успішних і популярних закладів громадського харчування в місті!

Готують на кухні ресторану дуже смачно. Сезонне Меню і різноманітне. А прозорі стіни теплиці роблять заклад ще більш привабливим для відвідувачів, адже крізь них відкриваються чудові види на голландські околиці. Виявляється, знайти оригінальну ідею для успішного бізнесу зовсім нескладно — потрібно лише озирнутися по сторонах!

Share your thoughts