Паркетне виробництво

Паркетна дошка — вишукане й дороге підлогове покриття, на виробництві якого можна побудувати високоприбутковий бізнес. Вартість паркету безпосередньо залежить від його різновиду. Чим дорожче обрана модель, тим більше вкладень потрібно на початковому етапі, і тим оперативніше буде окупність підприємства.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Детальну інформацію про технології паркетного виробництва можна знайти в мережі Інтернет. Перед відкриттям власного цеху варто відвідати великі заводи, що спеціалізуються на виготовлення підлогового покриття такого типу.

Для облаштування цеху необхідно закупити обладнання: лісопильний комплекс, сушильну камеру, вологоміри. Повноцінна лінія для виробництва паркетної дошки від вітчизняних брендів коштує близько 60-70 000 доларів. Аналогічні агрегати іноземного виробника стоять в 5-6 разів дорожче.

Вибране приміщення не повинна бути менше 150 кв. метрів. Цієї території вистачить тільки для встановлення обладнання та налагодження виробничого процесу. Для зберігання вихідної сировини (деревини) знадобиться склад аналогічних розмірів.

Паркетний бізнес має безліч граней. Так, заробляти можна не лише на виготовленні дошки, але й пропонуючи послуги з її укладання. Практика показує, що російський паркет з задоволенням купують за кордоном, тому можна налагодити постачання в довколишні країни.

Share your thoughts