Паркани з габіонів на замовлення

Чудовою альтернативою знайомим цегельних і металевим огородженням є паркани з габіонів (каменів у сітці), на виготовлення яких можна побудувати успішний бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Габион являє собою каркас з товстої дротяної сітки, заповнений різноманітними камінням, щебенем, галькою. Такі огорожі, відрізняються міцністю, оригінальністю і екологічною чистотою, можуть або суцільно складатися з габіонів, або чергувати кам’яні вставки з елементами з інших матеріалів — дерева, цегли і т. д.

Виробляти габионовые огорожі досить просто. Для цього не вимагається наявності особливих будівельних навичок. Багато відеоматеріалів на цю тему можна подивитися в мережі Інтернет.

Для початку слід закупити кам’яне наповнювач. Це може бути граніт, піщаник, галька або навіть колотий цегла, вважається будівельним сміттям. Розміри і форму камінчиків можна варіювати за своїм розсудом. Головне, щоб сировина була дуже міцним.

Основа для огорожі виготовляється з комірчастою сітки, по краях якої пропускають спіраль з дроту, створюючи тим самим потрібну форму. Також крізь дріт просмикуються щільні, надійні штирі, спрямовані вістрям вниз. Гострий кінець штирьков йде глибоко в грунт, і паркан відмінно фіксується.

Вартість готової огорожі з габіонів безпосередньо залежить від розмірних параметрів та дизайну конструкції. Практика показує, що початкові вкладення загальною сумою 110 000 рублів, витрачені на закупівлю матеріалів, окупаються вже протягом перших 2-х місяців діяльності. Головне — зробити собі якісну рекламу і виконувати роботу на вищому рівні!

Share your thoughts