Парк метеликів

В умовах сучасних реалій досить складно чимось здивувати спокушеного споживача. Але якщо мислити креативно, то варіанти завжди знайдуться. Наприклад, прекрасним бізнес-проектом може стати організація незвичайного парку живих метеликів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ферми, де вирощують метеликів, вже давно існують в Європі, але в нашій країні ця діяльність не розвинена. У столиці, звичайно, є подібні парки, і ці оазиси живої природи користуються небувалою популярністю, але за межами МКАД простір для діяльності підприємців-початківців відкритий повністю.

Для початку потрібно всебічно вивчити життєдіяльність комах, з якими вам доведеться працювати. Тільки всеосяжні знання здатні зробити бізнес рентабельним. Купувати лялечок, з яких потім з’являються метелики, краще у постачальників з тих країн, які є їх основною територією проживання. Потрібно розуміти, що далеко не всі різновиди крилатих красунь можливо знайти в продажу, але ті, які є, задовольняють споживчий попит з лишком.

Щоб метелики відчували себе комфортно в приміщенні необхідно підтримувати клімат, близький до тропічного. Середня температура 29⁰С, рівень вологості — 60-70%. Досягти цього допоможуть спеціальні спліт-системи. У парку повинно бути багато різноманітної рослинності. Обов’язково посадіть цитрусові і ліани — їх метелики дуже люблять. Основа харчування цих комах — фруктовий і квітковий нектар. Щоб їм було зручно, в парках встановлюються столики з тарілками, на які викладають їжу. Раціон необхідно розбавляти шматочками апельсинів, бананів, медом, фруктозою.

Стартовий капітал на розвиток такого роду бізнесу становитиме не менш як 2,5 мільйона рублів. Інтенсивна рекламна кампанія допоможе залучити клієнтів. Заробляти можна не лише на екскурсіях і продажу метеликів для святкових заходів, але і на сувенірній продукції. В усьому світі існує така практика, коли метелика, віджилу свій вік, ні в якому разі не викидають, а роблять з неї приголомшливо красивий сувенір під склом. Ці вироби на заході продаються дуже успішно. Можна не сумніватися, що і в Росії з їх реалізацією проблем не виникне. Якщо все зробити правильно, то терміни окупності вкладень не перевищать 12 місяців.

Share your thoughts