Парк львів

У більшості регіонів нашої країни є величезні занедбані території. Тисячі гектарів степів і полів простоюють, будучи незатребуваними. А адже ця земля відкриває величезний простір для бізнесменів. Потрібно лише проявити кмітливість і придумати щось незвичайне, принадне й ексклюзивне. Так, наприклад, вчинили власники кримського сафарі-парку під назвою «Тайган», які зважилися опанувати великий пустир і не прогадали!

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Площа «Парку львів» становить близько 32 гектарів. Більшу частину цієї території залишили недоторканою. У природні умови просто підселили різні види левів, які живуть у звичних для них умовах і активно розмножуються. У сафарі-парку також відведено місце для зоопарку з обширною колекцією різних представників фауни, готельним комплексом та кафе.

Сафарі-комплекс упорядкували досить швидко, так як, по більшій частині, що його створила сама природа. Потрібно було лише облагородити те, що вже є, і зробити максимально безпечним для відвідувачів.

Кримські занедбані поля виявилися дуже корисними. І таких же пустирів маса по всій Росії. Звичайно, далеко не скрізь клімат дозволяє поселити львів, але сама ідея сафарі-парку з різноманітними тваринами має значні перспективи.

Share your thoughts