Парасолька – провісник: Інноваційні ідеї, іноземні бізнес-ідеї

Бренд Wezzoo, вирішив змінити кваліфікацію і потрясти світову громадськість своїм корисним винаходом і заодно поділитися нової бізнес-ідеєю. «Погодний» мобільний сервіс розробив нову модифікацію парасольок, які здатні передбачати негоду. «Розумний» парасолька отримав назву OOmbrella. Гаджет відрізняється підвищеною міцністю і креативним дизайном. Деякі навіть називають його сучасним твором мистецтва.

Тривалий термін служби виробу гарантує матеріал, з якого воно виготовлене. Для створення парасольки виробники використовують кевлар, який за своїми характеристиками міцності випереджає навіть сталь.

Але «розумним» парасолька робить не ця тканина, а невелика капсула з сенсорними кнопками, які здатні вимірювати всі атмосферні параметри, потім проводити їх обробку. Попередження про що насувається негоди приходить на смартфон користувача, так як технологічна «начинка» девайса пов’язана з мобільним пристроєм за допомогою Bluetooth.

Приємною особливістю винаходу є той факт, що «мозок» парасольки знімний, і його при бажанні можна прикріпити на інший, абсолютно звичайний парасольку.

Також сенсорну панель можна купити окремо від кевларового вироби, але виробники впевнені, що їх парасолька настільки красивий, що покупці будуть купувати гаджет тільки комплектом.

Поділіться своєю думкою