Парасолька Hands free: Іноземні бізнес-ідеї, Інноваційні ідеї

Мрію багатьох вдалося втілити в життя дивакуватому винахіднику Алану Кауфману. Його неабиякий розум дозволив створити зонт, який не потрібно тримати в руках. Винахід під назвою Nubrella вже завойовує популярність у всьому світі.

Працює парасолька за принципом парашута: в потрібний момент можна смикнути за пусковий механізм, і захист від дощу в мить ока розкриється у вас над головою. Технологічну новинку дуже зручно брати з собою парасольку навіть у момент перенесення залишає руки вільними, дуже компактно розміщуючись на спині користувача у вигляді рюкзака.

Переваги такого нововведення перед звичайними парасольками очевидні. Тепер дуже зручно тримати в одній руці сумку, в іншій — смартфон і при цьому не турбуватися, що вони постраждають від води, як, власне, можна не думати про збереження зачіски в дощову погоду — з Nubrella вона завжди буде на висоті!

Молодий підприємець і генератор ідей займається розробкою і постійним удосконаленням свого проекту з 2010 року, але досі парасольку не перетворився в товар масового споживання, мабуть, з-за не дуже презентабельного зовнішнього вигляду конструкції. Тим не менш, винахідник не сумує і продовжує активно працювати над своїм «дітищем».

Поділіться своєю думкою