Парасолька для собак

Любителі собак вкрай трепетно ставляться до здоров’я своїх чотирилапих вихованців. Всім відомо, що вигулювати волохатих братів наших менших необхідно щодня і не один раз. Добре, якщо погода на вулиці підходяща, і можна насолоджуватися прогулянкою. А що робити, якщо йде дощ? Адже тварина може легко промокнути і застудитися. Та й просто ходити мокрим у вогку погоду вкрай неприємно.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Сьогодні проблема дбайливих господарів вирішена: новатори розробили і запустили у виробництво унікальну конструкцію — собачий парасолька. Верхня частина аксесуар виглядає також, як і для людини, але нижня частина продумана значно зручніше. Парасолька за кілька секунд кріпиться до нашийника, а з його вершини виходить довга палиця-ручка, передбачена в якості аналога повідка.

Парасольки випускаються різного розміру, можна підібрати пристрій як для великої тварини, так і для зовсім маленької собачки.

Собачий парасолька абсолютно прозорий, тому з наглядом за вихованцем в процесі вигулу у власників проблем не виникає. Варто цікавий і корисний аксесуар всього 20 доларів. Це досить демократична плата за гарне самопочуття і здоров’я песика.

Share your thoughts