Парашутна вишка

Стрибнути з парашутом мріють дуже багато. Але зважитися на виконання мрії дуже складно, так як інстинкт самозбереження, найчастіше, пересилює. Якщо зуміти організувати безпечні стрибки з парашутом, можна побудувати високоприбутковий бізнес. Благо, реалізувати такий проект сьогодні можливо — досить відкрити парашутну вишку.

Парашутна вишка є свого роду атракціоном, відомим багатьом ще з радянських часів. Висота конструкції — близько 30 метрів. Стрибають ж, як правило, з 20-метрової висоти, що приблизно дорівнює 8 поверху багатоповерхового будинку. Звичайно, це не небесні дали, але цілком достатньо, щоб отримати здорову дозу адреналіну.

Щоб встановити вишку, знадобиться чиста ділянка землі без кущів і дерев діаметром не менше 50 метрів. Бажано вибрати місце неподалік від пляжів, парків відпочинку і т. д., щоб цільової аудиторії було максимально зручно добиратися до атракціону. Врахуйте, що встановити парашутну вишку можна тільки з дозволу компетентних органів, тому без бюрократії не обійтися, але воно того варто.

Рентабельність такого проекту, як показує практика, дуже висока. Парашутні вишки користуються попитом навіть у невеликих містах з населенням в 200 — 300 тисяч чоловік, не кажучи вже про великих мегаполісах. Особливо про реалізації такої ідеї варто задуматися тим, хто живе в курортних містечках — окупити вкладення можна буде вже за один літній сезон.

Поділіться своєю думкою