Пампухова бізнес

Свіжі пончики — це ласощі, яка завжди користувалася і буде користуватися високим попитом. Тому виробництво пончиків може розглядатися як прибуткова бізнес-ідея.

У разі якщо бізнесмен планує збувати готову продукцію через магазини, розмір початкових інвестицій складе 3,5 млн. рублів. Якщо ж мова йде про відкриття власного магазину, будуть потрібні додаткові інвестиції в розмірі 300-400 тис. При цьому важливо враховувати, що орендувати приміщення під магазин стоїть у населених частинах міста, а також в місцях з високою прохідністю. До таких місць відносяться вокзали, станції і так далі.

Вартість однієї одиниці готової продукції становить від 10 до 15 руб. Оптова ціна пончиків становить 7-8 руб. за штуку.

Близько 120 000 руб. піде на придбання спеціалізованих холодильників для зберігання готових кондитерських виробів. Приблизно 180 000 необхідно для закупівлі сировини. Що стосується оренди приміщення під цех, вона обійдеться вам приблизно в 200 000 руб. щомісяця. В середньому, в одному міні-цеху може проводитися до 5 000 пончиків в добу. Для того, щоб обійтися без професійного бухгалтера, має сенс звернутися в аутсорсингову компанію. Окупаються всі витрати вже протягом першого року.

Поділіться своєю думкою