Пакети для готування в пральній машині

Як відомо, студенти — люди практичні і заповзятливі. У них постійно не вистачає часу і грошей на благоустрій власного побуту, тому часто доводиться поєднувати майже несумісне. Так, креативний ізраїльський студент винайшов унікальні пакети, за допомогою яких можна готувати їжу прямо в пральній машині.

Ідею щодо створення вакуумної упаковки під назвою «Sous La Vie» Ифтаг Газіт почерпнув у французів. Саме на території Франції вперше почали виробляти спеціальні пакети, їжа в яких готується в температурному режимі не вище 70⁰. Звичайно ж, французькі конструктори, яким належить винахід, і не підозрювали, в якому ключі буде його використовувати новатор з Ізраїлю!

Упаковка «Sous La Vie» абсолютно водонепроникна, тому її можна сміливо поміщати в барабан пральної машини разом з брудною білизною. Наприклад, вибравши режим «синтетика», можна без праці за час досить довгої програми прання зварити в пакеті шматок свіжого м’яса. Якщо потрібно приготувати овочі, просто вибираєте для пральної машини режим «Бавовна» і зменшуєте час прання (готування).

Цікаво, що новинка дуже швидко завоювала популярність на території Тель-Авіва. Навіть місцеві домогосподарки, з великою недовірою ставляться до всього неклассическому на своїх кухнях, по достоїнству оцінили користь «Sous La Vie».

Поділіться своєю думкою