Освітній ресурс для підлітків

Онлайн-майданчиків, які мають освітню спрямованість, в Інтернеті сьогодні дуже багато. Але ось знайти серед них потрібну для конкретної цільової аудиторії вкрай складно. Зазвичай на таких сайтах все «намішано в купу», і користувачам доводиться витрачати годинник, щоб підібрати для себе підходящий матеріал. За рішення цієї проблеми взялася американка Марі Шварц. Вона вирішила охопити певну вікову категорію і створила унікальний ресурс, на якому зібрані навчальні та освітні програми виключно для підлітків від 12 до 18 років. Проект отримав величезну кількість позитивних відгуків і нещодавно виграв престижну нью-йоркську премію за кращий бізнес, керований жінкою.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

База інтернет-майданчики унікальна. Вона містить перелік з тисяч освітніх програм, спрямованих саме на підлітковий вік: майбутні студенти та їхні батьки можуть знайти тут буквально все — від річних підготовчих курсів до грантів, пропонованих державою. Компанія Марі настільки розрослася, що дівчина вже не здатна самостійно справлятися з обсягами — у штаті фірми сьогодні працюють 10 співробітників, які займаються пошуком актуальної інформації для сайту.

Успішна підприємниця спочатку поставила собі за мету допомогти підліткам і дати їм максимальну широту вибору в майбутньому. Потрібно відзначити, що ідея вдалася на славу. В цьому році TeenLife’s Media планує вийти на прибуток у мільйон доларів.

Share your thoughts