Освітні листівки з зображенням вчених: бізнес-ідеї для жінок, домашній бізнес, мінімальні вкладення, для початківців

Дизайнер-новатор — ростовчанка Валерія — придумала новий бізнес—проект. Основна ідея полягає у виготовленні листівок, на яких зображені видатні вчені зі світовими іменами. Така «освітня» листівка не тільки містить портрет великого діяча науки, але і доповнюється оригінальною написом в гумористичному ключі, яка дає уявлення про внесок того чи іншого вченого у світову науку і про його відкриття.

Цікаво, що листівки мають любовний підтекст і створюються вони у подарунок коханим. Наприклад, на картці із зображенням великого хіміка Дмитра Івановича Менделєєва розміщено напис: «Я хочу бачити тебе у сні».

В колекції можна знайти листівки з Ісааком Ньютоном, Зигмундом Фрейдом, Миколою Коперником та іншими відомими особистостями.

Креативна мешканка Ростова-на-Дону зробила свої листівки настільки яскравими і оригінальними, що її твори відразу ж отримали відгук у громадськості. Сьогодні автор ідеї збирає гроші на запуск масового виробництва подарункових освітніх карток з зізнаннями на одній з краудфандинговых платформ. Також дизайнер планує випустити магнітики з аналогічною тематикою, розширити асортимент своїх ідей. На даний момент названа первісна вартість однієї листівки — 180 рублів.

Поділіться своєю думкою