Оригінальний спосіб вивчення китайської мови

Поки вітчизняне Міністерство освіти вигадує все нові способи ускладнити сучасним школярам життя, народні умільці роблять все можливе, щоб цю полегшити життя. Так, у відповідь на пропозицію вищих освітніх чинів про введення в школах програми вивчення китайської мови з обов’язковою здачею ЄДІ, новатор з Краснодара створив і реалізував цікаву бізнес-ідею. Сергій Жирнов запропонував дітям і дорослим вчити китайські ієрогліфи за допомогою пазлів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Автор стартапу виготовляє невеликі таблички з ієрогліфами ручним способом, зображуючи їх на шматочках фанери. Завдання учня спочатку візуально запам’ятати написання, переклад та вимову, а потім зібрати картинку з маленьких шматочків — пазлів — вже по пам’яті.

Така методика — це оптимальний варіант для дітей, які зможуть у легкій ігровій формі дуже швидко вивчити базові символи китайської мови. До відома, зворотна сторона шматочків фанери — магнітна, так що вони чудово кріпляться на холодильник, який можна використовувати вдома замість шкільної дошки.

Сергій Жирнов відомий у своїй галузі не тільки цим. Майстер виготовляє також різні вивіски на китайською, а також картини-ієрогліфи і китайські символи в 3D-форматі. Вартість виробів залежить від складності їх виконання і розмірів. Молодий підприємець всього за пару місяців зумів зібрати значну клієнтську базу і сьогодні працює, в основному, під замовлення.

Share your thoughts