Оригінальні їстівні листівки

Листівка — прекрасне доповнення до будь-якого презенту. Практика показала, що листівки можуть бути не тільки симпатичними і креативними, але і смачними (тобто, їстівними)! Подібну продукцію запропонувала компанія з промовистою назвою Eat The Fine Print. Ця фірма налагодила виробництво їстівних листівок з різним дизайном і різноманітними смаками. Цільової аудиторії представлені вітальні картки зі смаком ожини, малини, полуниці, апельсина, лимона, смородини, яблука, груші та інших ласощів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, можна порівняти таке кулінарне винахід з простим тістечком, але листівкою його можна назвати саме товщина — вона не перевищує товщину стандартного паперового аркуша.

Їстівні листівки мають повністю натуральний склад. В них міститься крохмаль, рослинна олія, фруктові екстракти, підсолоджувач. Кількість калорій в одній одиниці продукції не перевищує 42 ккал, тобто таку листівку можна сміливо дарувати навіть тим, хто дотримується суворої дієти і стежить за фігурою.

Примітно, що на листівках Eat The Fine Print можна залишити вітальну напис — досить використовувати особливі харчові чорнила, щоб букви з побажаннями теж можна було з’їсти.

Сьогодні оригінальний товар Eat The Fine Print успішно продається на території США і європейських країн за доступною ціною в 9 доларів. Подібні листівки можна робити і в домашніх умовах. Досить придбати нехитре кухонне обладнання і проявити кмітливість. Ну, і без дизайнерської фантазії теж не обійтися!

Share your thoughts