Організація змагань з гри «Лазертаг»

Популярний у всьому світі ігрове розвага під назвою «Лазертаг» стає все більш популярним і в нашій країні. На організації змагань по цій грі можна побудувати досить прибутковий бізнес при невеликих стартових вкладеннях.

Потрібно відзначити, що лазертаг набагато безпечніше страйкболу або пейнтболу, тому їм із задоволенням займаються не тільки дорослі, але і підлітки і навіть діти. Тобто цільова аудиторія бізнесмена-початківця дуже обширна.

Арени для лазертага можуть бути як закритими, так і відкритими. Перший варіант вимагає наявності великого початкового капіталу, але зате бізнес точно буде цілорічним. Менш витратною стане оренда покинутої будівлі (але не аварійного!), і зовсім безкоштовно (ну, або майже безкоштовно) можна використовувати вітчизняні поля і ліси. Якщо останній варіант вас влаштовує найбільше, то можна взяти в оренду за невелику плату велику ділянку землі, щоб працювати там на постійній основі, та спорудити на ньому всілякі перешкоди і загородження з підручних матеріалів, щоб «снайперам» було максимально цікаво.

Бажаючі взяти участь у змаганнях набираються заздалегідь. Після прибуття до місця призначення учасники діляться на команди. Можна також спочатку приймати командні заявки. Ваша компанія надає зброю і суддю-інструктора. Запропонуйте гравцям на вибір кілька варіантів сценарію. Все, можна грати і заробляти!

Розрахункова сума стартового капіталу становить близько 350 000 рублів. Цього вистачить і на закупівлю обладнання, і на благоустрій території, та на інші витрати. Якщо рекламна кампанія буде побудована грамотно, всі вкладення окупляться вже в перші 2-3 місяці роботи.

Share your thoughts