Організація змагань з гри «Лазертаг»

Популярний у всьому світі ігрове розвага під назвою «Лазертаг» стає все більш популярним і в нашій країні. На організації змагань по цій грі можна побудувати досить прибутковий бізнес при невеликих стартових вкладеннях.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Потрібно відзначити, що лазертаг набагато безпечніше страйкболу або пейнтболу, тому їм із задоволенням займаються не тільки дорослі, але і підлітки і навіть діти. Тобто цільова аудиторія бізнесмена-початківця дуже обширна.

Арени для лазертага можуть бути як закритими, так і відкритими. Перший варіант вимагає наявності великого початкового капіталу, але зате бізнес точно буде цілорічним. Менш витратною стане оренда покинутої будівлі (але не аварійного!), і зовсім безкоштовно (ну, або майже безкоштовно) можна використовувати вітчизняні поля і ліси. Якщо останній варіант вас влаштовує найбільше, то можна взяти в оренду за невелику плату велику ділянку землі, щоб працювати там на постійній основі, та спорудити на ньому всілякі перешкоди і загородження з підручних матеріалів, щоб «снайперам» було максимально цікаво.

Бажаючі взяти участь у змаганнях набираються заздалегідь. Після прибуття до місця призначення учасники діляться на команди. Можна також спочатку приймати командні заявки. Ваша компанія надає зброю і суддю-інструктора. Запропонуйте гравцям на вибір кілька варіантів сценарію. Все, можна грати і заробляти!

Розрахункова сума стартового капіталу становить близько 350 000 рублів. Цього вистачить і на закупівлю обладнання, і на благоустрій території, та на інші витрати. Якщо рекламна кампанія буде побудована грамотно, всі вкладення окупляться вже в перші 2-3 місяці роботи.

Share your thoughts