Організація заходів за допомогою сервісу Airbnb

Багато знають сервіс здачі квартири на короткий період часу — це іноземне додаток Airbnb. Ми вже розповідали про те, як за допомогою нього можна заробити на короткотривалій оренді. Сьогодні ми знову напишемо про заробіток з допомогою Airbnb тільки не з області нерухомості, а у сфері проведення заходів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Ця нова функція вже на повну котушку використовується у всьому світі. Найвідоміші проекти: це екскурсії в Лос-Анджелесі до знаменитим буквах HOLLYWOOD, шопінг в Токіо, збір трюфелів в Італії і багато інших.

Яка роль сервісу при створенні подібних екскурсій?

Airbnb допомагає знайти клієнтів, але як ви самі розумієте, попит і прибутковість вашого бізнесу на проведення заходів залежить не від можливостей сервісу, а від вашої креативності та винахідливості.

Як заробити?

Тут потрібно відразу обмовитися, що ця функція доступна тільки для жителів Москви. Тому якщо ви хочете залучити саме цю цільову аудиторію, то подібне просування ідеально вам підходить.

Тепер найголовніше: придумати захід. Щоб зрозуміти в якому напрямку рухатися, варто зробити невеликий моніторинг «конкурентів». Так москвичів запрошують на прогулянку по Винзаводу, урок по випічці хліба, також вони можуть прослухати важливу інформацію про вітчизняній моді або покататися на БТР.

Варіантів безліч. Єдине, що об’єднує затребувані заходи — це те, що їх організатори розбираються в тій темі, яку пропонують потенційним клієнтам.

Як потрапити в каталог?

Після розробки концепції заходу, заходьте на сервіс, залишайте заявку, і якщо модератори Airbnb порахують ваш захід цікавим, то воно потрапить в каталог і стане доступно для потенційних клієнтів.

Share your thoughts