Організація виставок котячих

Людям, далеким від професійного розведення кішок, складно навіть уявити, які кошти «крутяться» на спеціалізованих котячих виставках. А гроші дійсно пристойні, і на організації подібних заходів можна побудувати досить перспективний і високоприбутковий бізнес.

Організовують виставки кішок, як правило, не професіонали, а рядові члени яких-небудь клубів любителів тварин. Тобто особливих навичок і знань в цій сфері не потрібно. Але розбиратися в породах представників сімейства котячих і тонкощах племінного розведення початківець бізнесмен зобов’язаний. Тобто цей проект підходить тим, хто дійсно любить кішок і володіє великим обсягом інформації про них. Практика показує, що монопородные виставки для людей здаються нудними, цільова аудиторія бажає милуватися різними видами та породами тварин, тому доцільно організовувати виставкові заходи з різноманітним меню».

Для початку потрібно налагодити контакт з найближчими розплідниками і клубами любителів кішок. Саме вони будуть виставляти своїх тварин для оцінки і загального огляду. Потрібно сформувати чіткі списки конкурсантів. З власників кішок обов’язково стягується певна плата за участь, розмір якої варіюється від регіону до регіону.

Приміщення для виставки підбирається вже після запису всіх учасників. Площа виставкової території безпосередньо залежить від кількості конкурсантів. Приміщення обов’язково тематично оформити. Наприклад, можна запропонувати місцевим художникам і скульпторам виставити свої роботи. Обов’язково зв’яжіться з постачальниками котячих кормів і запропонуйте їм за певну плату влаштувати виставку-продаж на вашому заході. Можна бути впевненим, що така пропозиція не залишиться без позитивної відповіді.

На котячої виставці обов’язково організуйте мінібар, де можна буде пригоститися канапками, чашкою чаю або кави. Це також стане чудовим джерелом додаткового доходу.

З усього сказаного вище можна зрозуміти, що котяча виставка — це реальна «золота жила». Заробляти тут можна буквально на всьому. Головне — наполегливість, цілеспрямованість і креативне мислення.

Поділіться своєю думкою