Організація вогняних шоу (фаєр-шоу)

Жонглювання вогнем і різні маніпуляції з палаючими предметами виглядають дуже ефектно і захоплюють глядачів. Професійні вогняні вистави затребувані на багатьох святкових заходах. Займаючись організацією фаєр-шоу, можна побудувати не тільки цікавий, але й прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

По-перше, необхідно зібрати команду ентузіастів, яким цікава ця тема. Якщо у вашому місті немає, можна піти іншим шляхом — спочатку навчитися мистецтва «ігри» з вогнем самому (у професіоналів), а потім зайнятися навчанням інших, формуючи власний колектив. Звичайно, часу це забере досить, але потім всі матеріальні та моральні витрати окупляться з лишком.

Щоб залучити цільову аудиторію і знайти популярність, варто спочатку показувати безкоштовні вуличні вистави. «Сарафанне радіо», здивоване й піднесене, дуже швидко зробить свою справу і приверне до вас перших платоспроможних клієнтів.

Стартовий капітал буде незначним. Необхідно придбати зручні сценічні костюми, спеціалізований інвентар, гас і який-небудь транспорт для переїзду з одного місця дислокації до іншого.

Якісні фаєр-шоу коштують дорого. Наприклад, за одне 15-хвилинне подання, влаштоване на якому-небудь весільному торжестві, цілком реально отримати 2 000 доларів. Тобто цей бізнес дуже вигідний, і всі вкладення повернуться до вас дуже швидко при грамотно обраної маркетингової стратегії.

Share your thoughts