Організація вікторини барною

У вихідні дні наші співвітчизники активно шукають розваг. Горезвісні ресторани і дискотеки, походи в кіно вже порядком набридли. Людям потрібно щось більш цікаве і креативне. Тому більшу популярність набувають так звані барні вікторини, на організацію яких можна побудувати прибутковий бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Щоб організувати проект барних вікторин (квизов) з нуля, потрібно близько 150 000 рублів. Власне приміщення орендувати не потрібно — заходи проводяться на базі вже існуючих закладів громадського харчування. Необхідно лише укласти договір з відповідними кафе і ресторанів вашого міста. Вибирайте не дуже дорогі заклади, середній чек яких відповідає можливостям вашої цільової аудиторії. Тоді повна посадка і успіх забезпечені.

Столи і стільці в барі вже є, тому меблі купувати не доведеться. Але необхідно придбати комплект обладнання для вікторин, до складу якого входять ноутбук, ведучого мікрофон, проектор з екраном, таблички для демонстрації назв команд та інший інвентар.

Якісний PR в цьому бізнесі вирішує все. Киньте максимальні сили на рекламу. Для залучення команд розклейте по оголошення по місту, розкручуйте власні групи в соціальних мережах, просувайте інформацію на тематичних форумах, використовуйте можливості місцевих ЗМІ. Якщо все зробити правильно, то окупити інвестиції можна через пару місяців.

Share your thoughts