Організація веслування на байдарках і каное

Активний відпочинок сьогодні у великій пошані. Дуже багато людей вибирають в якості розваги незвичайні види спорту, зокрема, греблю на каное або байдарках. Ставши організатором подібних заходів, можна заробити чималі кошти. Але потрібно розуміти, що стартовий капітал буде пристойних розмірів.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Звичайно, займатися подібним видом діяльності можна лише в тому випадку, якщо поряд з вашим населених пунктів є відповідний водойму. Для веслування потрібна досить широка і глибока річка, бажано чиста і до певної міри спокійна — сплави по бурхливих гірських ріках підходять тільки для підготовлених професіоналів, а вам необхідно охопити максимально широку цільову аудиторію.

Коли відповідне місце знайдено і всі бюрократичні питання вирішені, варто зайнятися благоустроєм човнової станції на березі і закупівлею обладнання. Буде чудово, якщо кошти дозволять вибудувати хоча б невелику готель для туристів. Можливо, варто подумати про відкриття затишного кафе. Звичайно, необхідно закупити самі плавальні засоби — байдарки і каное. На початковому етапі їх може бути не більше десяти, але з часом, якщо бізнес виявиться успішним, «парк» доведеться поповнювати.

Звичайно, не можна забувати і про безпеку відвідувачів вашої станції. Обов’язково укладіть договір з доброю страховою компанією і найміть кількох професійних рятувальників.

Розповісти про байдарковому клубі допоможе грамотна реклама. Придумайте яскраве, що запам’ятовується назва, розробіть оригінальний логотип, вивчіть нюанси роботи більш досвідчених і успішних конкурентів. Головне — постійно вдосконалюйте свій бізнес, і все вийде!

Share your thoughts