Організація веслування на байдарках і каное

Активний відпочинок сьогодні у великій пошані. Дуже багато людей вибирають в якості розваги незвичайні види спорту, зокрема, греблю на каное або байдарках. Ставши організатором подібних заходів, можна заробити чималі кошти. Але потрібно розуміти, що стартовий капітал буде пристойних розмірів.

Звичайно, займатися подібним видом діяльності можна лише в тому випадку, якщо поряд з вашим населених пунктів є відповідний водойму. Для веслування потрібна досить широка і глибока річка, бажано чиста і до певної міри спокійна — сплави по бурхливих гірських ріках підходять тільки для підготовлених професіоналів, а вам необхідно охопити максимально широку цільову аудиторію.

Коли відповідне місце знайдено і всі бюрократичні питання вирішені, варто зайнятися благоустроєм човнової станції на березі і закупівлею обладнання. Буде чудово, якщо кошти дозволять вибудувати хоча б невелику готель для туристів. Можливо, варто подумати про відкриття затишного кафе. Звичайно, необхідно закупити самі плавальні засоби — байдарки і каное. На початковому етапі їх може бути не більше десяти, але з часом, якщо бізнес виявиться успішним, «парк» доведеться поповнювати.

Звичайно, не можна забувати і про безпеку відвідувачів вашої станції. Обов’язково укладіть договір з доброю страховою компанією і найміть кількох професійних рятувальників.

Розповісти про байдарковому клубі допоможе грамотна реклама. Придумайте яскраве, що запам’ятовується назва, розробіть оригінальний логотип, вивчіть нюанси роботи більш досвідчених і успішних конкурентів. Головне — постійно вдосконалюйте свій бізнес, і все вийде!

Share your thoughts