Організація весіль: бізнес-ідеї у сфері сервісу, для жінок, для чоловіків, мінімальні вкладення, в маленькому місті

У нашій країні є чудовий звичай влаштовувати шикарні весілля.

За даними ВЦВГД, цінник середньої весілля по Росії становить близько 70 тисяч рублів. І це далеко не межа навіть для глибинки.

Потрібно встигнути зробити дуже багато за короткий час, тому ціни часто завищені. Можна і заощадити, та тільки це занадто клопітно для молодят і їхніх батьків. Економічну складову весілля можна довірити професіоналам, і вони зроблять все по вищому розряду і невисокою ціною. За пару місяців ви зможете стати таким професіоналом.

Для початку потрібно вивчити ринок, так би мовити, на «власній шкурі». Уявіть собі, що вам потрібно організувати весілля, і пройдіться по фірмах, що надають подібні послуги. Ви дізнаєтеся багато нового (особливо, якщо ви чоловік). Для молодят важливо все — адже для них це унікальна подія. Потрібно вибрати місце, купити їжу і алкоголь, знайти тамаду і фотографа — і це лише мала частина проблем, з якими стикаються молоді перед весіллям. Якщо ви будете добре знати ринок, то зможете допомогти їм визначитися з вибором за помірну плату.

Головна ваша задача — створити хороші контакти (навіть зв’язку) у весільній сфері і шукати клієнтів. Перше питання вирішується часом і вашими зусиллями — зв’язку створюються в робочому процесі. Набрати клієнтів вам допоможе реклама. Найкраща платформа — інтернет, створюйте сайт-візитку з описом своєї діяльності і контактами. Важливо грамотно підібрати пошукові запити, щоб вони використовувалися дуже рідко і не дуже часто, і ви могли конкурувати з подібними сайтами в пошукових системах. Хороший ефект дає контекстна реклама з прив’язкою по геолокації.

Якщо ви організуєте бізнес в невеликому місті і конкурентів у вас майже немає, ефективною буде реклама по місцевому ТБ. У провінції прийнято дивитися локальні новини, це хороша підказка для нас. Особливо ефективна вечірня реклама — після роботи багато залипають в ТБ.

Середня вартість таких послуг — 10% від загальної суми. Тобто організовуючи весілля «під ключ», ви будете отримувати від 7 до 15 тисяч за посередництво.

Постарайтеся створити хороші відносини з клієнтами. Задоволені молодята розкажуть про вас своїм друзям і подругам. Це дуже важливо, особливо в провінції, де чутки поширюються блискавично. Заробивши собі добру славу за пару місяців, ви зможете підняти свій бізнес до дуже високого рівня.

Поділіться своєю думкою