Організація вендінгового солярію

Як відомо, Росія — північна країна з відносно невеликою кількістю сонячних днів. Тому багато дівчат для отримання красивого відтінку засмаги на шкірі вдаються до допомоги солярію. На цьому можна організувати прибутковий бізнес.

Реалізувати бізнес-ідею допоможе придбання вендингової установки. Вендінг-солярій налаштовується на автономну роботу. Це високотехнологічне обладнання оснащується цифровим табло, яке показує точний час перебування клієнта в межах солярію і вартість процедури. Параметри, задані за замовчуванням, можна змінювати на свій розсуд.

Більша частина сьогоднішніх вендінг-соляріїв обладнується міні-роздягальнями, що робить можливим розміщення установки майже в будь-якому місці.

Портативний солярій невибагливий в обслуговуванні. Статистику можна витягувати у віддаленому режимі.

При купівлі вендінг-солярію краще не економити і придбати якісне обладнання з антивандальним корпусом. Така установка обійдеться починаючому бізнесменові в 350-500 000 рублів. Також необхідно виділити кошти на оренду території та рекламу.

Середньомісячний дохід становить близько 40 000 рублів. При цьому влітку він буде мінімальним, а навесні — максимальним.

Термін окупності проекту — 7-8 місяців.

Поділіться своєю думкою