Організація вечірок, флірту

Вечірки знайомств і флірту давно увійшли в моду в європейських країнах. Сьогодні ця тенденція почала набирати обертів і на території Росії. Якщо ви креативні, заповзятливі, комунікабельні і мрієте відкрити власний бізнес з мінімальними вкладеннями, то цей проект саме для вас!

Стандартний вечір флірту, найчастіше, проходить в три етапи. Перший етап називається «Інтерв’ю», другий являє собою цікаву конкурсну програму, коли ведучий активно працює з клієнтами, а третій етап — запальні танці. Особливо важлива перша частина. В ній відбувається знайомство присутніх. Можна поставити в приміщенні довгий стіл, на одну сторону якого всідаються представниці прекрасної статі, по іншу — сильна половина людства. На інтерв’ю у форматі «питання — відповідь» відводиться декілька хвилин. Спілкування відбувається між чоловіками і жінками, які сидять строго один навпроти одного. Через відведений час пари міняються, тобто всі зможуть в результаті поспілкуватися з усіма, але при цьому індивідуально.

Далі, щоб спілкування активно тривало, ведучий заходу організовує різні конкурси, що дає можливість присутнім ще більше дізнатися один одного.

Вхідний квиток на вечірку флірту коштує недешево — близько 1000 рублів. Цей факт дозволяє залучати дійсно зацікавлених клієнтів, виключаючи можливість присутності на заході тих, кому потрібно просто подивитися і поцікавитися.

Щоб заробляти гідно, досить організовувати по 5-6 вечорів флірту щомісяця. Занадто часті заходи теж не потрібні. Зверніть увагу на якість, а не на кількість.

Для успішного старту буде потрібно близько 70 000 рублів. Ці кошти підуть, в першу чергу, на розробку і просування сайту компанії в Інтернеті, рекламу та оренду приміщення. Але враховуйте, що це тільки початкові вливання. У бізнес-план обов’язково включите пункт про заробітну плату персоналу. Для організації бізнесу необхідні режисер заходів, тамада, діджей, менеджер по роботі з клієнтами, спеціаліст з бухгалтерського обліку, психолог, рекламщик. Можливо, в команді будуть люди, які зможуть поєднувати кілька посад одночасно.

Поділіться своєю думкою