Організація траси для сноутюбінгу

Катання з гори — одне з головних зимових розваг, яке обожнюють не тільки діти, але і дорослі. Подвійно цікавіше спускатися не зі стихійно утворилася гірки, а з добре підготовленою снігової траси. На організації якісної траси для сноутюбінгу можна побудувати прибутковий сезонний бізнес.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Такий проект найбільше підходить для міста з населенням не менше 500 000 чоловік, так як вкладення маються на увазі значні. Планована довжина траси складе 150 метрів, передбачається кілька перепадів висоти 8-10 метрів. Краще зробити відразу два швидкісних спуску, відокремлених один від одного сніговими відбійниками. Це дозволить обслуговувати максимальну кількість клієнтів. Для цільової аудиторії буде організовано пункт прокату атрибутики для катання — саней, тюбінгів («ватрушок»), захисної екіпіровки.

Платна траса для катання повинна бути комфортною. Обов’язково змонтуйте освітлення. Бажано встановити безопорний підйомник, щоб на гірку було зручно підніматися.

Розміри стартового капіталу складають, в середньому, 1,6 мільйона рублів. В місяць при середній завантаженості можна обслуговувати до 6000 чоловік. Рентабельність бізнесу оцінюється в 74%. Передбачувана щомісячна виручка — 1,95 мільйона рублів, 1,45 мільйона з яких — це чистий прибуток. Таким чином, всі витрати гарантовано окупляться за сезон роботи, а в наступному році більшу частину обладнання купувати вже не доведеться, тобто дохід буде ще більш вагомим. Справа за малим: треба дочекатися прихильності від природи і діяти!

Share your thoughts