Організація та проведення аукціонів

Аукціони сьогодні стали дуже популярним форматом продажу. Тому організація таких заходів вважається перспективним проектом для підприємців-початківців.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Участь в аукціонах вигідно як продавцям, так і покупцям. Перші мають можливість встановити мінімально можливий цінник, а потім, в ході торгів, продати товар набагато дорожче, якщо він зацікавить споживача. Перед другими ж відкривається величезний асортимент продукції, зібраний в одному місці. Тобто не потрібно бігати по десятках магазинів — достатньо лише відвідати аукціон і купити все, що душа забажає.

Проект не потребуватиме від початківця бізнесмена високих вкладень — закуповувати товари, їх надають учасники. Ваша задача зводиться лише до організації процесу торгів. Звичайно, доведеться вкласти пристойну суму в рекламу і розкручування, але без цього неможливо добитися прибутку. Чим більше учасників вдасться залучити на аукціон і чим вище буде рівень продажів, тим істотніше буде ваш дохід.

Рекламну кампанію необхідно починати не менше ніж за 3 місяці до дати торгів. Анонсируйте асортимент, намагайтеся залучити покупців первісної низькою вартістю, шукайте якомога більше різнопланових продавців. Аукціони проводяться не щодня, тому постійного приміщення не потрібно. Територію можна орендувати буквально на 2-3 дні, щоб все підготувати. Кожного разу місце проведення аукціону можна змінювати, перетворюючи торги в своєрідний квест.

Прибутковість проекту залежить від безлічі факторів. Ретельно продумайте бізнес-план, оцініть рівень конкуренції у вашому регіоні, і тільки потім беріться за справу.

Share your thoughts