Організація свят: бізнес-ідеї у сфері сервісу, для жінок, мінімальні вкладення, для початківців

Банкети, дні народження, корпоративи та інші свята можна зробити веселіше, якщо додати в них трохи екшену. Якщо все обмежується накрыванием столу і посиденьками, чари свята пропадає. Але це можна легко виправити — замовити організацію свята спеціальній фірмі. Так і роблять багато людей. А ми спробуємо допомогти їм зробити посиденьки незабутніми і підзаробимо на цьому.

Для початку потрібно визначитися, що саме ми будемо робити. Можна розробляти сценарії свят, а можна крім цього втілювати їх у життя. Другий варіант безсумнівно цікавіше і прибутковіше. Правда, доведеться заморочити з пошуком талановитих аніматорів. Ці хлопці повинні не просто співати, танцювати і грати, вони повинні вміти запалити аудиторію, дати їй яскравих позитивних емоцій.

Емоції — це якраз те, що робить будь-які посиденьки святом.

Аніматорів найкраще шукати на сайтах пошуку роботи. Додайте оголошення на декількох подібних ресурсах і вас завалять дзвінками. З кожним аніматором потрібно буде зустрітися особисто і обговорити всі нюанси роботи. Вам буде потрібно кілька людей з великим досвідом роботи — в перший час вони стануть вашою опорою. Саме вони будуть навчати «новобранців» всім премудростям аниматорского ремесла.

Написання сценаріїв — не дуже складний процес, ви можете навчитися цьому за місяць кропіткої роботи. Або знайти людину, яка буде робити це за вас. Найкраще писати сценарії спільно з колективом аніматорів. По-перше, колективна робота додасть сценарієм цікавинки. По-друге, аніматори при складанні сценарію будуть враховувати свої можливості, таким чином адаптують його під себе. Вам потрібно буде скласти кілька сценаріїв для постійної роботи. По мірі необхідності ви будете придумувати нові програми.

Можливо, деякі клієнти будуть просити скласти для них індивідуальний сценарій, обов’язково враховуйте їх побажання у згоді з принципом «будь-який каприз за ваші гроші».

Тепер, коли попередня частина роботи — підбір персоналу та написання базових сценаріїв — завершено, настав час перейти до формальної частини. Зокрема, мова йде про реєстрацію ІП та засвідченні всіх необхідних документів для законного ведення бізнесу. Маючи на руках пакет документів, ви можете починати робити гроші.

Поділіться своєю думкою