Організація соляної печери

Про користь соляних печер для здоров’я говорять вже дуже давно. Сьогодні подібні заклади стають не менш популярними, ніж звичні СПА-салони, санаторії та оздоровчі центри. Бізнес на соляній печері є на сьогоднішній день максимально прибутковим і рентабельним.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Для початку необхідно знайти відповідне приміщення та закупити обладнання. Для цього достатньо площі 50 кв. м. Половина території буде зайнята безпосередньо сольовий зоною, інша частина віддана під потреби персоналу (консультанта, адміністратора, охоронця, оператора) та організацію залу очікування.

Спроба самостійного монтажу технічного оснащення ні до чого доброго не призведе. Пристрій агрегатів дуже складний, тому краще придбати готовий комплекс у надійних виробників. Центральним апаратом системи є галогенератора. Ця машина виробляє розпорошення сольового розчину, а також підтримує необхідні показники температури та вологості повітря. Вартість найпростішої комплектації починається від 220 000 рублів. Необхідно знати, що галогенератора монтується в сусідній з печерою кімнаті. Щоб досягти лікувального ефекту, клієнту необхідно дозволити перебувати в солоному мікрокліматі не менше 40 хвилин. Тобто в день можна проводити до 8 сеансів.

Загальна сума вкладень складе близько півмільйона рублів. Одне відвідування печери коштує приблизно 200 рублів. Тобто в день можна отримувати з клієнтів до 13 000 рублів, з розрахунку, що сеанс одночасно відвідують 8 осіб.

Якщо оздоровчий «атракціон» буде функціонувати без вихідних, то покрити всі витрати вдасться вже через 6 місяців.

Share your thoughts