Організація собачих весіль

Сучасні підприємці буквально дихають креативом і вигадують все нові ідеї для отримання прибутку. Так, українка Ванда Орлова придумала черговий спосіб заробітку на домашніх тварин. Дівчина створила незвичайне шлюбне агентство під назвою «Зоопара», що спеціалізується на організації повноцінних церемоній одруження для гавкаючих женихів і наречених.

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Заповзятлива дівчина каже, що їй вдалося роздобути перших клієнтів, налагодивши зв’язки з кількома міськими ветклиниками та салонами краси для тварин. Співробітники цих закладів розповідали своїм відвідувачам про таку незвичайну послугу, і ті з радістю йшли на контакт з пані Орлової. А Ванда ж, у свою чергу, перетворювала звичайну злучку в унікальне уявлення з романтикою, квітами і гостями.

Собача церемонія одруження практично повністю імітує людську. Наречені приміряють класичні костюми з краваткою і фатою, фотографуються, «пригощають гостей, а також мають можливість укласти шлюбний контракт, в якому чітко прописуються усі подальші відносини і розподіл доходів від майбутнього потомства.

Господарям вихованців видають всю офіційну документацію, включаючи свідоцтво про шлюб вартістю в 120 доларів.

Взагалі, ціна подібних послуг — чимала. Собаче весілля, розрахована всього на 10 осіб, обходиться власникам тварин в 1000 доларів. Відповідно, чим більше запрошених, тим ширше бюджет.

Практика показала, що таке нестандартне шлюбне агентство користується великим попитом серед заможних киян. Можна не сумніватися, що у жителів великих російських мегаполісів послуга буде не менш затребувана.

Share your thoughts