Організація собачих перегонів

Кінні перегони — один з найпопулярніших видів спорту, і конкуренція серед букмекерських контор, що пропонують зробити ставки на переможців, дуже велика. У даний вид бізнесу новачкам увійти дуже складно, але можна придумати не менш прибуткову та цікаву альтернативу, наприклад, зайнятися організацією забігів собак. В Англії подібні змагання користуються високим попитом, так чому б не почати розвивати аналогічну діяльність на теренах нашої країни?

Читайте также: Новости России Украины и мира.

Почати варто з пошуку підходящої біговій майданчики. Територія обладнується спеціальними доріжками і глядацькими місцями. Спочатку необхідності у великій трибуні для глядачів немає, так як популярність буде приходити поступово, і великого числа відвідувачів відразу чекати не варто. Бажано обладнати спеціальну суддівську вишку, якщо є грошові кошти. Сам суддя може одночасно і стежити за ходом забігу, і коментувати все, що відбувається.

Повноцінна вишка з усією необхідною технікою обійдеться, як мінімум, в 350 000 рублів. Ще близько 1 мільйона рублів піде на благоустрій стадіону, якщо підходити до справи з усією відповідальністю. Максимальна довжина дистанції сьогодні встановлена на рівні 900 метрів. Щоб учасники змагань стартували синхронно, слід спорудити особливі стартові бокси. За сучасними правилами в одному забігу можуть брати участь не більше шести собак, тому розраховуйте саме на таку максимальну кількість.

Якщо фінансової можливості самостійно обладнати стадіон не є, адже на це потрібно близько 3 000 000 рублів, то можна спробувати налагодити співпрацю з вже наявними стадіонами та ипподромами, закупивши тільки додаткове обладнання.

Паралельно з собачими перегонами можна організовувати виставки для вихованців — це принесе додатковий дохід.

Подібний проект вигідніше всього реалізовувати у населеному пункті, в якому є хоча б кілька кінологічних клубів. Прибуток і терміни окупності підрахувати досить проблематично. Все залежить від обсягів вкладень і від волі випадку. Конкуренція в цьому бізнесі мінімальна, тому спробувати безперечно варто. Головне — все ретельно продумати і розрахувати.

Share your thoughts