Організація служби доставки

Служба кур’єрської доставки — завжди є затребуваним сервісом. Її послугами користуються як окремі громадяни, так і приватні підприємці, фірми і навіть великі підприємства. Не можна сказати, що цей сервіс не розвинений. Однак, не всі виявляються завжди задоволені послугами, що надаються. До того ж багато замовників стикалися з тим, що у вихідні та святкові дні служба не працює.

Тому є сенс організувати службу доставки, яка б надавала свої послуги у святкові та вихідні дні.

Успіх вашого бізнесу, передусім, залежатиме від якості виконуваних доручень, тому підбору персоналу слід приділити максимум уваги. Майте також на увазі: доставка товарів у неробочий час — пізно ввечері, вранці у вихідні — зазвичай оплачується за подвійним тарифом.

Плануючи організувати бізнес на кур’єрській доставці, визначтеся: послуги по доставці якого виду товарів ви віддаєте перевагу організувати.

Буде це доставка їжі від підприємств харчування, товарів з інтернет-магазинів, подарунків, приватних посилок або документації.

Також слід приділити максимум уваги рекламі пропонованих послуг, з цією метою слід задіяти контекстну рекламу і просування в соцмережах.

Поділіться своєю думкою