Організація швидких побачень: бізнес-ідеї для жінок, іноземні, у сфері сервісу, мінімальні вкладення, для початківців

Формат швидких побачень — speed dating — з’явився не так давно, але вже завоював численну армію прихильників і прихильниць по всьому світу. Бажаючі взяти участь знайдуться майже завжди, а для організації такого вечора потрібно зовсім небагато. А значить, ми можемо не лише допомогти самотнім серцям знайти свою половинку, але і непогано заробити на цьому.

Для початку потрібно знайти місце для проведення заходу.

Кращий вибір — невеликі і затишні кафе і ресторанчики недалеко від центру міста. Можна домовитися з адміністрацією закладу про оренду приміщення на регулярній основі. В середньому оренда коштуватиме близько 1000-1500 рублів у годину. Можна домовитися і за меншу суму — адже деякі учасники після заходу залишаться перекусити в цьому ресторані.

Тепер настав час зайнятися пошуком учасників. Витрати на рекламу будуть мінімальними. Ми сконцентруємо свої зусилля на створенні та розкрутці спільнот у «В Контакті», Твитттере і Инстаграме. Доведеться витратитися на рекламу в популярних у вашому місті пабликах. Кілька репостов «В Контакті» обійдуться в 2-3 тисячі рублів. Як правило, цього вистачить, щоб привернути увагу достатньої кількості людей. Розкрутивши спільноти, можна перестати вкладати гроші в рекламу.

У соціальній мережі «В Контакті» є можливість відкриття магазину. Ви можете виставити квиток на участь в спиддейтинге в предпродажу. Ті, що купили квиток користувачі прийдуть на захід з дуже високою ймовірністю. Таким чином, ви будете майже точно знати, скільки людей вас відвідає. Хороший хід — особисто обдзвонити всіх учасників і упевнитися в тому, наскільки серйозно вони мають намір відвідати захід.

У класичному варіанті коротких побачень столи розставлені по колу, за кожним столом сидить одна пара. Кожні п’ять хвилин звучить сигнал ведучого, і хлопці пересідають за сусідній столик. Так відбувається, поки кожен хлопець не поспілкується з кожною дівчиною.

Після того, як коло закінчився, всім учасникам видається анкета з номерами столів і стовпчиками «тільки дружба» і «зацікавленість». Кожен має право поставити лише по одній галочці в кожному стовпчику (всього дві галочки).

За результатами анкетування ведучий визначає учасників, які сподобалися один одному, і вони обмінюються контактами для подальшого спілкування.

Головне — створюйте атмосферу свята. Ті, хто залишився задоволений напевно прийдуть ще раз і приведуть до вас своїх друзів і подруг.

Поділіться своєю думкою