Організація промо-акцій

Багато компаній для залучення більшого числа клієнтів вдаються до всіляких промо-акціях, але далеко не кожному під силу організувати подібні заходи самостійно. На цей випадок заповзятливі власники брендів вдаються до допомоги професійних розробників промо-акцій, яким, до речі, може стати практично кожен. Було б бажання! Якщо ви комунікабельні, товариські, володієте хорошою фантазією і відмінними організаторськими здібностями, то цей проект саме для вас!

Істотних вкладень в бізнес не буде потрібно. В якості офісного приміщення чудово підійде власна квартира, а комунікувати з потенційними і реальними замовниками можна за допомогою телефону та Інтернету.

Складності в цьому бізнесі, як і в будь-якому іншому, природно, є. В першу чергу, необхідно зайнятися пошуком промоутерів. Для успішного просування потрібно мати в базі не менше 30 людей різної статі, віку, зовнішніх даних, так як ваші клієнти мають право запросити певний типаж. Важливо, щоб промоутери могли виходити на роботу в будь-який час. Це найбільша трудність, тому до підбору персоналу поставтеся з особливою увагою.

Щоб привернути замовників, обов’язково створіть особистий Інтернет-ресурс. Опишіть у фарбах послуги, які ви пропонуєте, переваги та можливості вашої фірми, вкажіть вартість тих чи інших робіт. Обов’язково проведіть хорошу рекламну кампанію.

Відкриваючи бізнес з організації промо-акцій, потрібно бути готовим до того, що на стандартах «виїжджати» навряд чи вийде. Кожна акція буде спрямована на певну цільову аудиторію.

Щоб полегшити собі процес пошуку клієнтів, постарайтеся налагодити контакт з рекламними агентствами. Далеко на кожна з таких фірм надає послуги проведення промо-акцій самостійно. Дуже часто вони звертаються до допомоги сторонніх промоутерів.

Що стосується стартового капіталу, то він невеликий — доведеться витратити не більше 40 000 рублів. Ці вкладення окупаються вже в перші тижні роботи, але за умови грамотного підходу до реалізації проекту.

Поділіться своєю думкою